Aby ste cestou na dovolenku nezablúdili

Konečne leto, konečne dovolenka – to si môžeme povedať v týchto dňoch. Veľa ľudí plánuje svoju cestu do detailov aby sa náhodou, ako to už býva, niečo nepokazilo, lebo viete čo sa hovorí náhoda je blbec 🙂 Pretože chybička sa môže vblúdiť aj do toho najlepšie naplánovaného plánu. Ale aby sme vás zbytočne nestrašili ešte pre dovolenkou máme pre vás jeden tip.

Ak máte cestu okolo alebo priamo cez, rozhodne by ste sa mali zastaviť u nás a navštíviť najlepšie kníhkupectvo v Bratislave alebo kliknúť v eshope na ikarus.sk.

Pretože okrem dobrej knihy, ktorú by ste si mohli vybrať na dovolenku v prípade núdze, či zlého počasia by sa vám určite mohli zísť aj naše automapy hlavne ak ste sa rozhodli zahrať sa na dobrodruhov 🙂 a cestovať na dovolenku vlastním autom.

V našej ponuke nájdete okrem automáp Slovenska, Česka a najobľúbenejších dovolenkových destinácii Slovákov, aj tie vzdialenejšie a atypickejšie automapy ciest. To preto aby ste si mohli povedať, že autom sa dostanem naozaj všade a nemuseli sa báť toho, že sa stratíte. Možno niektorých napadne načo by som si kupoval automapu v dnešnej dobe, v dobe keď už má GPS okrem automobilu každí aj v mobile. No nie je nad klasickú automapu, ktorá vás nikdy nesklame a ukáže vám vždy cestu.

Narozdiel od takej GPS, ktorá je bez aktualizácie a teda aj internetu zbytočná a navyše by ste mohli zostať nemilo prekvapení poplatkami za internet v cudzine.