Ako sledovať spotrebu paliva?

V dnešnej dobe je auto pre nás veľa krát záchranou. Či sa to začína už hneď ráno keď potrebujeme deti odviesť do školy a samy sa dostali do práce alebo pri rôznych rodinných výletoch dovolenkách a auto nám dokonca môže zachrániť pri vážnych situáciach aj život.

Auto sa stalo súčasťou nášho každodenného života či sa nám to páči alebo nie a mnohí z nás si život bez neho už nevedia predstaviť. A aj keď doba pokročila a systémy sa z inovovali krádeže vozidiel dnes nie sú ničím výnimočným. Denne sa stretávame s krádežami aut a každoročne sa ich v priemere odcudzí okolo 3 000.

Páchatelia sa zameriavajú najmä na vozidlá, ktoré sú zaparkované na sídliskách, parkoviskách pri veľkých nákupných centrách a v okolí hotelov.

A ak aj polícia pri náhodnej kontrole zachytí kradnuté vozidlo, môže mať problém dokázať vodičovi, že práve on je zlodej.

A práve z tohto dôvodu sa na gxsolutions.sk zameriavame na monitorovanie vozidiel, aby sa vám raz nestalo, že vykuknete z okna a svojho štvorkolesového miláčika vonku neuvidíte!

Sledovanie osobných vozidiel je pre našu firmu GX SOLUTIONS, a.s. samozrejmosťou. No nezameriavame sa len na osobné vozidlá poskytujeme produkty a služby aj firmám, ktoré prevádzkujú akýkoľvek druh dopravy. Poskytujeme riešenia pre kamiónovú dopravu, autobusovú dopravu a mnoho iných prevratných riešení.

Pre monitorovanie vozidiel a strojov používame GPS technológiu, ktorá sleduje pohyb, stav a výkony vozidiel; ich činnosť, činnosť zamestnancov a akékoľvek iné požadované parametre sledovania.

Celkovo vám ponúkame GPS monitoring pre sledovanie polohy, telemetrické riešenia, SW a HW riešenia presne na mieru zákazníka, servisné a iné služby.

Radi vám poskytneme odborné konzultácie a poradenstvo v tejto oblasti. V dnešnej ťažkej dobe šetrí peniaze asi naozaj každí a preto vás určite poteší, že sa zameriavame aj na meranie spotreby paliva.