Bytové doplnky

Chystáte sa zariadiť, zrekonštruovať, či inak vylepšiť svoj dom alebo byt? Zdajú sa Vám rady zo strany odborníkov veľmi drahé, a nechcete zbytočne plytvať peniazmi? A čo tak využiť vlastnú fantáziu a zlepšiť si svoje bývanie vďaka vlastnej šikovnosti a nápadom? Množstvo cenných rád a nápadov nájdete aj na internete a hlavne v odborných publikáciách.

Tipy na krajšie bývanie nájdete aj v knihe Krajšie bývanie – veľká kniha nápadov z vydavateľstva Slovart. Autormi knihy sú Leeoá Vinny a Main Ray. Táto kniha je určená tak pre odborníkov ako aj pre laickú verejnosť. Bude Vašim skvelým pomocníkom pri premene ktorejkoľvek miestnosti vo Vašom byte. V knihe nájdete nespočetné množstvo publikácií a nechýbajú názorné ilustrácie. Každá kapitola je prehľadne usporiadaná, vždy je presne vysvetlené, pre aký typ priestoru je daný návrh vhodný. Nechýba ani presný popis nábytku, aký by ste mali zvoliť, prečo ho zvoliť, aké textílie zvoliť, aké obrazy či doplnky do bytu rozmiestniť. Na konci každej kapitoly nájdete aj názor odborníka na daný návrh.

Záverečné kapitoly obsahujú krásne dekorácie a dvadsať projektov, v ktorých je vysvetlené ako usporiadať kuchynské doplnky, ako rozmiestniť vankúše nielen na sedacej súprave, ale aj na zemi, aké farby kombinovať, aký druh nástenných hodín zvoliť, ako opticky zväčšiť malý priestor, ako rozveseliť detskú izbu a množstvo ďalších nápadov.