Hodinky ako ideálny darček

Blížia sa narodeniny, meniny alebo iný sviatok a vy premýšľate nad darčekom, ktorý vášho partnera, manžela, otca či dedka naozaj poteší? A čo tak nádherné pánske hodinky? Tak potom vás určite poteší náš široký sortiment tovaru na idelux.sk.

Pánov rozhodne potešia anesklamú odvážne a elegantné hodinky Fossil.Dámy môžete si byť isté, že ak máte doma partnera, ktorý uprednostňuje štýl ale zároveň je vždy verný elegancii potom sú hodinky tejto značky presne pre neho. U nás nájdete hodinky, ktoré nikdy nevyjdu z módy ale aj aktuálnu kolekciu. Hodinky Fossil sa začali vyrábať už od roku 1984 v Amerike a odvtedy sa vypracovala celosvetovo na jednu z najzvučnejších mien v oblasti šperkov a hodiniek.

Za ten čas sa ale ich poslanie vôbec nezmenilo, stále zastávajú, že ich hodinky sa držia dizajnovej nápaditosti a elegancii ale aj svojho hlavného poslania a to byť pre ich majiteľa spoľahlivým ukazovateľom času.

Ich dizajn je inšpirovaný retro obdobím 50 rokov minulého storočia, ktorý je však prispôsobený modernými prvkami súčastnosti. Modely hodiniek sú rôznorodé, kvalitné a cenovo dostupné.

Ak však vyžadujete väčšiu dávku luxusu potom vám predstavujeme pánske hodinky DKNY (Donna Karan New York), ktoré vás už na prvý pohľad dokážu očariť svojou eleganciou, nadčasovosťou a dýcha z nich atmosféra New Yorku a to je práve to čo ich robí jedinečnými a dokážu vám, že pre vás nebudú iba obyčajnými hodinkami.

Hodinky sa do povedomia sveta dostali vďaka návrhárke Donna Karan, ktorá svoju prvú kolekciu predstavila už v roku 1989.

Pánske hodinky DKNY sú správnou voľbou pre mužov, ktorí vyžadujú luxus a radi na seba v spoločnosti upozorňujú. Dôraz je kladený hlavne na dizajn, ale technická dokonalosť rozhodne nezaostáva!

Hodinky DKNY sú poháňané kvalitnými quartzovým strojčekmi a sú rozhodne investíciou do budúcnosti.

Vyberte si ten správny kúsok luxusných hodiniek či už pre seba alebo svojho milovaného, hodinky sú doplnok, ktorým nič neskazíte a navyše zostanete vždy presný a využite náš výhodný nákup v eshope .