Kam na lyžovačku?

Ešte tu máme iba jeseň no zima už pomaly klope na dvere. A ak ste milovníkmi klasickej pravej zimnej dovolenky, mali by ste sa začať obzerať po vhodnom mieste. Možno sa to nezdá ale už za pár týždňov bude mať väčšina lyžiarskych centier a stredísk na Slovensku plno. Či už počas vianočných sviatkov, na Silvestra ale aj na nový rok a rezervácie neutíchajú ani po troch kráľoch. Všetko však závisí od toho akú snehovú nádielku nám tohtoročná zima pripraví.

Dúfajme len, že bude lepšia ako tá minuloročná a milovníci snehu si konečne prídu na svoje. Či už pôjdete s rodinou a deťmi, partiou kamarátov alebo kolegov z práce určite si užijete kopec zábavy, pretože naše hory sú naozaj krásne a v zime to platí dvojnásobne.

Preto nečakajte, sadnite si s potencionálnymi „účastníkmi zájazdu“ a pekne sa dohodnite na tom kedy a kam presne pôjdete. V predstihu si nachystajte lyže, tí zdatnejší snowboardi a malým deťom lopaty a sánky. A kam slovenský lyžiari vyrážajú najradšej a najčastejšie? Samozrejme, že medzi absolútnu špičku patria určite Vysoké Tatry a slovenské lyžiarske stredisko Jasná.

O tom, že každý náruživý lyžiar musí toto stredisko navštíviť ani nepochybujte! Nedávno tam totiž vybudovali snowboard park a tak sa stalo ešte obľúbenejším ako bolo doteraz. Navyše kvalita poskytovaných služieb, pekné hotely, kvalitné zjazdovky, nočná sánkovačka, snežné zábavky a navyše pravidelný kultúrny program – to všetko Jasná ponúka a vedzte, že môže svojimi službami pokojne konkurovať aj zahraničným lyžiarskym strediskám.