Katalógové domy od ERLIS

Spoločnosť Erlis s.r.o., z Bratislavy pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1999, pričom od roku 2003 ponúka svoje služby aj v susedných Čechách. Spoločnosť každoročne pripravuje a zabezpečuje desiatky projektov moderných rodinných domov. Svojim klientom ponúka projekty od malých rozmerov, až po veľké rodinné domy. Erlis uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta. V ponuke nájdete nielen nízkoenergické domy, ale aj rôzne typy garáží (na tomto odkaze nájdete bližšie informácie o nízkoenergetických rodinných domoch).

Pri výbere nového domu vyberajte na základe troch faktorov:

  • cena výstavby rodinného bytu,
  • dispozičné riešenie,
  • osadenie domu a veľkosť stavebného pozemku.

Rodinné domy z typov rady Smaragd patria medzi tie, ktoré si klienti najčastejšie vyberajú. Vyznačuje sa plnohodnotnou výškou miestností na poschodí. Tento typ domu je vhodný tak do zástavby s dvojpodlažnými domami, ako aj do miest s menšou zastavanou plochou.

V ponuke sa nachádzajú aj rodinné domy, ktoré sú vhodné najmä do prímestských častí a obcí. Môžete si vybrať byty od jednoizbových, až po trojizbové.

Domy typu Topas, sa vyznačujú najmä mohutnou sedlovou strechou, ktorú si zaručene všimnete ako prvú. Niektoré projekty môžu dokonca byť po menšej úprave dvojgeneračné.

Ďalším veľmi pekným rodinným domom je dom typu Diamant, ktorý je charakteristický najmä peknou spodnou pultovou strechou. Sú vhodné najmä do dvojpodlažnej okolitej zástavby.

Posledným typom domu ktorý sme si pre vás vybrali, je dom typu Opál, ktorý je charakteristický plytkou sedlovou prípadne valbovou strechou, preto patrí medzi bungalovi.

Musíme pripomenúť, že spoločnosť ponúka aj rôzne doplnkové projekty. Sú to garáže, dvojgaráže, altánky, a záhradné chatky, ktoré by boli určite pekným doplnkom nového rodinného domu.

Veríme, že tieto informácie vám budú nápomocné pri výbere projektu nového rodinného domu, stačí už len otvoriť stránku erlis.sk a z ponuky katalógových domov si vybrať dom podľa svojich predstáv.