Kozmetika Saloos a Sante

Túžite po krásnych vlasoch? Máte radi kvalitné prípravky na vlasy? V ponuke naturo.sk nájdete množstvo kvalitnej kozmetiky: prírodnú kozmetiku, bio kozmetiku, farby na vlasy, make up, vlasovú kozmetiku, kozmetiku Saloos a kozmetiku Sante. Niektoré druhy vám bližšie priblížime.

Kozmetika Saloos – česká značka Saloos sa vďaka svojmu zanieteniu a vízii od roku 1993 dokázala vypracovať na najväčšieho výrobcu certifikovanej prírodnej bio kozmetiky. Táto spoločnosť si veľmi zakladá na tom, aby v zložení ich výrobkov bol čo najvyšší možný podiel čistých prírodných látok. Ich produkty neobsahujú syntetické parfumácie, konzervanty ani farbivá. Používanie kozmetiky Saloos nevyvoláva alergické reakcie. Výrobky sú vhodné pre všetky typy pleti. Masážne a telové oleje sa dokonca stali symbolom dostupnosti kvalitnej starostlivosti o telo na prírodnej báze. Stačí len skúsiť a presvedčiť sa.

Kozmetika Sante – nemecká firma Sante vyrába kvalitnú a cenovo dostupnú prírodnú kozmetiku. Všetky produkty tejto spoločnosti vznikajú z čisto rastlinných zdrojov. Práve preto sú ich výrobky inovatívne, bez komplikácii a trendy. Táto kozmetika je iná ako ostatné. Výrobky neobsahujú časti zvierat a ani lepok, to znamená, že sú vhodné tak pre celiatikov, ako aj vegánov.