Skvelá vizáž

Pokiaľ máte nejaké nedokonalosti, ktoré vás trápia a chceli by ste sa ich zbaviť, určite navštívte medicalmkp.sk. Spoločnosť pôsobí v oblasti estetickej medicíny už od roku 2002. Počas tohto obdobia nadobudli množstvo skúseností a vykonali tisícky zákrokov. Tím odborníkov, ktorí pracovali a získavali skúsenosti v oblasti chirurgie, internej medicíny, dermatológie, dnes tieto nadobudnuté skúsenosti podporené prednáškovou a publikačnou činnosťou na domácich i zahraničných fórach využívajú v oblasti estetickej medicíny, estetickej chirurgie a korektívnej dermatológie.

Jednou z metód, ktoré vykonávajú je frakčná fotorejuvenizácia. Kedy ju vyhľadať? Vtedy, ak chceme minimalizovať známky starnutia na tvári a pleti. Je to výborný spôsob, ako vašej pokožke vrátiť mladistvý vzhľad. Pomocou tejto metódy sa môžete zbaviť pigmentových škvŕn, jemných vrások, či iných známok starnutia.

Ide o veľmi šetrný a moderný zákrok, kedy sa na pokožku a do jej hĺbkových vrstiev aplikuje laserová energia. Týmto spôsobom sa síce spôsobia malé poranenia pokožky, čo má za následok stimuláciu buniek, ich obnovu a tvorbu kolagénu. Proces, ktorý vznikne, podporuje tvorbu nového kolagénu a elastínu, čím dôjde k napnutiu pokožky a vyhladeniu jemných vrások. Tento proces pomáha aj pri odstránení rozšírených žiliek na tvári.

Je ale viacero zákrokov, ktoré ešte robia. Ďalším veľmi obľúbeným a vyhľadávaným je laserová epilácia. Je to veľmi moderný a v súčasnosti najefektívnejší zákrok na odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Je to veľmi rýchla, účinná metóda s trvalým efektom. Špecifický laserový lúč prechádza k vlasovej cibuľke cez kožu. Prebehne reakcia s melanínom, čo je farbivo v korienku chĺpku, zahreje ho na extrémne vysokú teplotu a následne spáli bez poškodenia okolitej pokožky. Odborný názov tohto zákroku je selektívna fototermolýza.