Kúpa kávovaru

Ak hľadáte vianočný darček pre Vášho blízkeho, alebo chcete potešiť sebe máme pre Vás skvelý tip na darček. Kávu miluje každý, takže darček, ktorý Vám dávame do pozornosti iste poteší každého. Reč je o kávovaroch. Ponuka kávovarov je dnes veľmi pestrá, od malých kompaktných kávovarov až po profesionálne veľké kávovary.

Foto by: http://www.cafepoint.sk/

Foto by: http://www.cafepoint.sk/

Do domácnosti či firmy sú vhodné tzv. automatické espreso kávovary, vďaka ktorým si môžete kávu pripraviť kedykoľvek rýchlo a jednoducho.
Veľmi obľúbené sú kávovary značky Jura, my Vám odporúčame automatický kávovar s funkciou One Touch, kávovar Jura ENA 9 Micro, ktorý je najobľúbenejším a najpredávanejším kávovarom v ponuke. Pripravíte si v ňom espresso, capuccino, caffe latte či latté macchiato na jediný dotyk. Aroma Plus mlynček, ktorý je súčasťou kávovaru je nielen tichý, ale aj veľmi rýchlo nakoľko kávu zomelie o polovicu rýchlejšie ako bežné mlynčeky.
Nielenže teraz môžete zakúpiť Kávovar Jura ENA 9 Micro One Touch za zvýhodnenú cenu, ale získate aj niečo navyše. Pre všetkých našich zákazníkov je pripravená skvelá akcia. K zakúpenému kávovaru získa každý zákazník darček – kávu v hodnote 50 € celkom zadarmo!
Bližšie informácie nielen o kávovaroch, ale aj o ponúkaných kávach nájdete v eshope cafepoint.sk