Archív kategorií: Láska & Vzťahy

Príručka rýchleho online zoznamovania

Láska zohráva v našich životoch dôležitú vec. Nie len, že ovplyvňuje celkovú fyzickú pohodu, ale aj naše duševné a emocionálne rozpoloženie. Zatiaľ čo sa môže zamilovanému páru, alebo ľuďom s dlhotrvajúcim vzťahom zdať všetko oveľa krajšie a jednoduchšie. Pre človeka, ktorý je single občas nemá zmysel ani jeden deň existencie. Netreba však zúfať, pretože dostupná zoznamka vám umožní, aby ste si mohli nájsť vysnívaného partnera takmer všetci.

Špecifické požiadavky

Jednou z prvých vecí, ktorú by ste mali urobiť je nájsť optimálne spôsoby komunikácie a zoznamovania. Internet vám v dnešnej dobe s týmto veľmi dobre pomôže. Existuje niekoľko typov aplikácií, prostredníctvom ktorých viete byť v spojení s druhou osobou, prečo by ste to nemali využiť aj pri zoznamovaní. Ak máte určité hranice a potrebujete zavítať do špecifických kruhov. Typ kresťanskej zoznamky je dobrým príkladom moderného zoznamovania. A nakoniec možno práve tu nájdete svojho vysnívaného partnera, ktorý uznáva rovnaké hodnoty ako vy. Na každom kroku by ste ale mali dbať na bezpečnosť a hneď zo začiatku neodhaľovať svoje súkromie ľuďom, ktorých ešte dobre nepoznáte.

Pár jednoduchých krokov

Pri online zoznamovaní je dôležité vedieť s kým komunikujete a poznať aspoň prvotný výzor. Vieme, že sú rôzne možnosti, ako sa vydávať za inú osobu, no človek by mal trvať na určitých pravidlách a nakoniec aj cez internet sa dá komunikovať prostredníctvom videa. Takéto  moderné zoznámenie nebude potom robiť nijaký problém ani pri osobnom kontakte. Okrem fotografie by ste mali druhej strane povedať o sebe aspoň základné informácie. Nezabudnite ani na to, že si vyberáte budúceho partnera, a to ako by mal vyzerať ten ideálny, musí byť tiež súčasťou zoznamovacieho profilu. Snažte sa rozviť konverzáciu aj prostredníctvom chatu a nebojte sa položiť aj osobnejšie otázky. V ďalšom kontakte vám to len a len pomôže.

Zväčšenie penisu: Zázrak či skutočnosť?

Večné debaty o tom, či na veľkosti záleží, alebo nie, nevedú nikam. Jedni budú stále tvrdiť tak a druhí onak. Nie ste spokojný s veľkosťou svojho penisu a chceli by ste viac? Určite ste hľadali spôsoby, ktoré vám pomôžu. Našli ste ich množstvo, tie úplne najviac zaručené, ale aj experimentálne, ktoré môžu pomôcť, no nemusia. Čo by ste mali vedieť o predĺžení penisu ešte predtým, ako sa pre nejaký z týchto krokov rozhodnete? Minimálne toto.

Aká je pravda o tabletkách

Videli ste reklamu na internete, ktorá vám sľubovala nárast penisu o 8 cm už v priebehu dvoch týždňov užívania tabletiek? Ak si chcete kúpiť extra drahé cukríky, smelo do toho. Je však fyzicky nemožné, aby vám penis za takýto krátky čas narástol o toľko centimetrov. Medzi najúčinnejšie tabletky sa radia pilulky Xtrasize a aj tie majú iba dočasný účinok, vďaka ktorému sa vám do penisu počas erekcie dostane viac krvi a to vaše mužstvo dočasne zväčší. Aký je dlhodobý účinok týchto liekov? Takmer minimálny.

Rozmýšľate o cvičení či operácii?

Ďalším spôsobom, ktorý však nie je taký „zaručený“ ako tabletky sú cviky na zväčšenie penisu. Dá sa docieliť nejaké zlepšenie? Dá, ale museli by ste cvičiť správne, dlhodobo a pravidelne. Existuje však riziko toho, a nie úplne zanedbateľné, že si v penise poškodíte väzivo, čo môže dokonca viesť k impotencii. Takže za tento risk to rozhodne nestojí. A ako je na tom operácia? Nie je taká bezpečná, ako sa na prvý pohľad zdá, aj keď zväčšenie je takmer zaručené, je to veľmi bolestivé a v niektorých prípadoch môže dôjsť až k erektilnej dysfunkcii, čo nie je nič, čo by ste si priali.

Ako je na tom extender

Medzi najúčinnejšie spôsoby predĺženia penisu patrí extender Phallosan forte. Nečakajte však okamžité zázraky, tie existujú iba v Anderssenových knihách. Ak chcete mať dobré výsledky, musíte Phallosan používať pravidelne každý deň niekoľko hodín po dobu polroka. Štúdia potvrdzuje, že z 36 mužov dosiahli všetci priemerný nárast penisu o 3,6 cm počas pokojného stavu a 2,9 cm pri erekcii. Ako dlho ho používali? 6 hodín denne, 5 dní v týždni, 6 mesiacov. Nenechajte sa oklamať „zaručenými“ receptmi na zväčšenie penisu, stavte na overený spôsob a budete spokojný.

Naozaj sa manželstvom všetko zmení?

Na partnerstvo sa dnes pozeráme trochu inak ako kedysi. Dnes nie je nič výnimočné, ak aj založíte rodinu skôr, ako si poviete „áno“. Svadbu tak vnímame len okrajovo a nie je pre nás taká potrebná. Stále sa však nájdu páry, ktoré si na tento deň a túto udalosť čas aj priestor nájdu, často len preto, že chcú.

Predsa len postavenie manželov je v spoločnosti, aj z právneho hľadiska silnejšie, ako pri spolužití bez papiera. Ak sa chystáte na tento dôležitý krok, nemusíte mať obavy. Uzavretím manželstva sa veľa vzťahov vôbec nemení, alebo sú zmeny len malé. Spôsobené je to najmä tým, že väčšina z nás už spoločnú domácnosť má, a tak okrem priezviska veľa zmien nenastáva. Zmeniť sa však môže prístup jeho/jej rodiny. Veľa rodičov si to ani neuvedomuje, no do veľkej miery zasahujú do spoločného života svojich detí, čo v krajnom prípade môže viesť až k vážnym problémom. Tu však musí zasiahnuť každý sám a obmedziť tak zdieľanie spoločného života aj s ostatnými členmi rodiny.

V dobrom vzťahu je najdôležitejšia úprimnosť, tolerancia a v neposlednom rade aj dôvera. Ak ju niečo naštrbí, len ťažko ju budete znova nachádzať. To si treba uvedomiť a rozprávať sa o všetkom, čo nás trápi. Nevyčítajte partnerovi každú maličkosť, aj Vy máte svoje chyby, na ktoré možno len nepoukazuje.

Časom sa každý z nás vyvíja. V dobrom manželstve idete spoločnou cestou a vidieť je to aj pri prípadných problémoch. Ak Vás ten druhý naozaj miluje, bude pri Vás stáť aj v ťažkých životných chvíľach, ktoré s istotu postretnú aj Vás.

V každom manželstve sa prirodzene vyskytnú aj nezhody. Hádky by však nemali byť pravidelné a časté, no je potrebné všetko vydiskutovať. Rovnako svadba neznamená ani, že budete všetok čas tráviť len spoločne. Pokojne si nájdite čas aj na svoje individuálne záujmy.

Po príchode detí sa zmení aj Vaše manželstvo. Nemusí to však byť len nedostatok času, či intimity. Na jeho fungovaní tak musíte pracovať aj naďalej.

Nezmierte sa so samotou

Sviatky rodinnej pohody už skončili, no ak ste nemali okolo seba neustále zástup priateľov, či rodiny, zrejme ste pociťovali bez stáleho partnera aj nemalú samotu.

Je to pomerne bežný a rozšírený jav, najmä vtedy, ak netrávime čas v práci, či víkendy s priateľmi. Ak si čas musíme vyplniť sami, pociťujeme našu osamelosť oveľa intenzívnejšie. Nájsť si teda trvalého partnera, najlepšie na celý život je prioritou každého z nás. Aj keď možno nehľadáte lásku na celý život v dvadsiatke, skôr, či neskôr predsa len zatúžite po trvalom vzťahu.

Ako čas plynie je však nadväzovanie nových kontaktov o to komplikovanejšie a neraz sa aj priskoro vzdávame. Nájsť si lásku však nejde len cez noc. V romantických filmoch je síce prezentovaná na prvý pohľad, no v bežnom živote to tak nefunguje. Ľudské vzťahy sú veľmi komplikované, preto by sme mali hľadať niekoho, kto sa k nám najviac hodí a vyhovuje nám aj v maličkostiach. Nemusí byť dokonalý, ale musíte byť ochotní prispôsobiť sa mu.

V reálnom živote je teda natrafenie na toho pravého neľahké, no aj preto sa darí práve internetu. Tu sa môžete zoznámiť s množstvom zaujímavých ľudí a možno ten pravý čaká len vo vedľajšom meste, no bežný život by Vás nikdy nespojil. Internet nemusíte využívať len vtedy, ak ste hanbliví. Pokojne si takto môžete rozšíriť aj svoje obzory.

Anonymita je však výbornou príležitosťou pre viacerých. Niekto totiž nehľadá len lásku na celý život. Všetci ľudia majú svoje potreby, a tak sa značnej popularite teší aj sex zoznamka.

Buďte vo svadobný deň dokonalá

S blížiacou sa veľkou udalosťou neraz strácame hlavu. Chceme, aby bolo všetko dokonalé, no s určitosťou aj na Vašej svadbe bude niečo, čo ste si predstavovali celkom inak.

Skutočne dokonalá svadba asi ani neexistuje, pripravte sa teda aj na riešenie malých „katastrof“, ktoré postretnú v tento deň aj Vás. Aj keď sa im celkom nevyhnete, iste organizujete a plánujete všetko do posledných detailov. Ak je však všetko len na Vašich pleciach, čoskoro sa z tohto všetkého zbláznite. Neberte však nič tragicky, ak sa dostavíte so ženíchom k oltáru včas, alebo len s malým meškaním, všetko ostatné bude druhoradé. Dôležití ste predsa Vy dvaja, a to čo sa práve chystáte urobiť. Ak sa chcete celkom vyhnúť katastrofám, určite osobu, ktorá prevezme riešenie za Vás. Musíte jej plne dôverovať, no niekedy je lepšie ak to nebude príbuzná, ale niekto z profesionálnej agentúry.

Čo však viete dobre ovplyvniť je, samozrejme, svoj vlastný vzhľad. Výber šiat, ale aj make-upu, či účesu nenechá žiadna nevesta na náhodu. Aby ste však bola úplne dokonalá, môžete drobné chybičky odstrániť aj vďaka lekárskej kozmetike. Toto si naplánujte aj na cosmed.sk, no nenechávajte to na poslednú chvíľu. Doprajte si čas, Vaša krása ho predsa potrebuje.

Pre svadbu sú okrem snúbencov, či Vašich šiat, dôležité najmä priestory. Práve preto treba miesto obradu aj hostiny hľadať v dostatočnom predstihu. Akonáhle vyberiete termín, či približný dátum, navštívte miesta, kde by sa Vaša svadba mala odohrávať. Svadobný hotel predsa potrebujete, tento nájdete aj v Žiline, a tak budete mať všetko po ruke. Viac sa dozviete na hotelgalileo.sk.

Potešte svoju polovičku

Počas celého roka sa nájde dostatok príležitostí na hľadanie správneho darčeka. Chceme predsa na sviatky urobiť radosť našim blízkym, a tak im dať najavo, že na nich myslíme a máme ich radi.

Práve vďaka pomerne častým príležitostiam podobných osláv však prirodzene strácame inšpiráciu. Nájsť ten správny darček aj po rokoch nie je vôbec jednoduché. Aj ak obdarovaný má nejaké hobby, zväčša sa skôr, či neskôr minú nápady každému. Je to prirodzené, no nemali by sme sa vždy obmedziť len na fľašu vína a bonboniéru. Pokračovať v čítaní

Idem sa vydávať

Žiadosť o ruku dopadla výborne, na ruke sa vám trbliece nejaký ten diamantík po počiatočnej eufórii a radosti však u mnohých budúcich neviest nastáva stres z príprav na svadbu. Tomu sa ani nieje čo čudovať, pretože každá z nás o svojom veľkom dni sníva hádam už od malička a preto chce mať všetko dokonalé. Všetky dôležité veci máte už vybavené a zariadené ako napríklad šaty, družičky, miesto obradu, obrúčky, pozvánky… Ale netreba zabúdať ani na tie najmenšie detaily s ktorými všetko zaručene doladíte do tých najmenších detailov. Pokračovať v čítaní

Šťastný život v manželstve

Ste spolu už nejaký ten rok a stále sa máte radi? V dnešnej dobe rýchlych, a niekedy aj neuvážených svadieb, a následných rovnako rýchlych rozvodov je to obdivuhodné.

Mladý ľudia idú do tohto rizika bez premyslenia detailov a už po pár rokoch či dokonca mesiacoch sa rozvádzajú.

Spokojný život v manželstve Vám síce nikto nezaručí ale, že je to možné nás aj dnes presviedčajú staršie páry, ktoré sa prechádzajú ruka v ruke.

Prvú chybu robia páry najmä s urýchlenou svadbou. Ak sa dvaja nepoznajú dostatočne dlho, nemusí byť vzájomná zhoda pri pravidelných stretnutiach, prítomná aj pri každodennom živote.

Najlepšie je teda ak páry začnú spolu bývať ešte predtým než sa vezmú. Takto majú dokonalú príležitosť spoznať toho druhého, a to jeho dobré aj tie zlé stránky. Potom budete mať lepšiu predstavu do čoho idete. Môžete tak zhodnotiť, či dobré stránky Vášho vyvoleného, vyvolenej prevyšujú tie zlé.

Každý sme iný, a najmä v manželstve je tento rozdiel najviac badateľný. Dlhé a šťastné manželstvo nepotrebuje len lásku. Počiatočné ružové okuliare sa pomerne rýchlo stratia. Dôležitá je samozrejme úcta jedného k druhému. Žiaľ toto chýba aj v rámci všeobecných ľudských vzťahov najmä u tých neskôr narodených.

V manželstve je tiež dôležité vedieť robiť kompromisy. Nie je možné aby jeden z dvojice neustále prikazoval ako a čo sa bude robiť. Najmä pri dôležitých životných rozhodnutiach je dobrý kompromis na nezaplatenie.

V prípade že sa Vás vyššie uvedené netýka a s partnerom ste šťastný a stále tak trochu zamilovaný je mierne ochladenie v spálni bežné. Ak nové vzrušenie jednoducho nechcete hľadať v cudzej posteli, porozprávajte sa o tom s Vašou polovičkou, veď tieto problémy prežívate predsa spolu, a tak by ste ich mali spolu aj riešiť. Nemusíte hneď siahať po erotických pomôckach vyskúšajte najskôr erotické spodné prádlo alebo rôzne afrodiziaká.