Odborné preklady

Ak potrebujete tlmočenie, neviete si poradiť s nejakým prekladom, tak určite potrebujete služby prekladateľskej a tlmočníckej agentúry. Odporúčame Vám stránku prelozime.sk, na ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie týkajúce sa bežných i odborných prekladov.

Odborné preklady – sú preklady z oblasti elektrotechniky, strojárenstva, medicíny a podobne. Vyhotovujú ich prekladatelia, ktorí majú skúsenosti v daných odboroch. Takzvane na kľúč vám dokonca dokážu urobiť aj preklad vašej webovej stránky. Funguje to tak, že váš administrátor im pošle súbory, ktoré je nutné preložiť a oni vám ich dodajú pripravené priamo na váš web. Je to skutočne veľmi jednoduché. A aké preklady to môžu byť? Dokumenty k prepisu auta, k sobášu, preklad vysvedčenia a iné ďalšie preklady. Úradné preklady pre vás vyhotovia súdni znalci z oblasti prekladateľstva.

Prelozime.sk ponúkajú aj nasledovné služby:

  • Expresné preklady bez príplatku – vaše preklady vyhotovia čo najrýchlejšie v súlade s vašimi požiadavkami. Pracujú s plným nasadením, neúčtujú si žiadne expresné príplatky.
  • Nízka cena prekladov – vďaka precíznemu výberu dodávateľov a využívaniu najmodernejších informačných technológií, sú schopní dodávať preklady za bezkonkurenčné ceny.
  • Kontrola kvality prekladov – preklady realizujú preverení prekladatelia s potrebným vzdelaním a praxou. Všetky preklady prechádzajú kontrolou kvality, v súlade s technickou normou pre poskytovateľov prekladateľských služieb STN EN 15038 alebo podľa špecifických požiadaviek klienta. Preklady realizuje rodený hovoriaci pre daný jazyk, resp. ak si to špecifikácia prekladu vyžaduje, spôsobilá osoba, o čom zákazníka vopred informujú.