Osvetlenie výrobných priestorov

Ak chcete ušetriť a rozmýšľate ako, skúste si pozrieť ecologic.sk. Ecologic je slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na projektovú činnosť osvetľovacej sústavy, ako aj komplexné riešenia modernizácie osvetlenia s cieľom energetickej a prevádzkovej úspory a možnosťou výhodného prefinancovania projektu.

Ponúkajú nasledovné služby:

  • návrh osvetľovacej sústavy
  • energetický audit osvetlenia
  • analýzu úspory a návratnosti investície
  • svetelno-technickú projekciu
  • precykláciu svietidiel a svetelných zdrojov
  • prefinancovanie projektu

Návrh osvetľovacej sústavy – ucelený návrh vhodného typu úsporných a kvalitných led svietidiel, ktorý je kľúčovým prvkom celého projektu. Majú skúsenosti so širokým spektrom rôznorodých projektov osvetlenia, ako sú interiérové, bytové osvetlenie, osvetlenie kancelárie a iné.

Energetický audit osvetlenia – prvý krok pre modernizáciu osvetlenia spočíva v svetelno-technickej obhliadke projektu, v ktorom sa plánuje úsporné riešenie realizovať. Spracovanie svetelno-technického projektu – svetelno-technický passport je dokument, ktorý obsahuje detailný prehľad ukazovateľov svetelných výpočtov navrhovaného projektu. Klient získa ucelené informácie o minimálnej, maximálnej a priemernej intenzite a rovnomernosti osvetlenia, oslnení, udržiavacom činiteli a umiestnení svietidiel.

Recyklácia svietidiel a svetelných zdrojov – ak sa rozhodnete pre modernizáciu, bezplatne vám zabezpečia ekologickú recykláciu každého typu konvenčného osvetlenia.