Preneste vysnívanú kuchyňu do reality

Najnovší výskum švédskeho výrobcu nábytku, IKEA, priniesol zaujímavé výsledky – muži si užívajú varenie viac ako ženy. Keď sa však nad tým zamyslíte, až také šokujúce to nie je. Prečo? Pretože ženy považujú z väčšej časti varenie ako svoju povinnosť postarať sa o rodinu. Zatiaľčo muži stoja pri sporáku a „kuchtenie“ považujú za svoje hobby. Preto sa s jedlom maznajú, dochucujú a pokojne pri šporáku vydržia aj o pol hodiny dlhšie, len aby bolo jedlo presne podľa ich predstáv. Naopak, ženy varia rýchlejšie, pretože túžia aj po chvíľke oddychu. Nezáleží teraz na tom, akého pohlavia ste, varenie by ste si mali užívať vždy. Ako na to?

Vytvorte si prostredie podľa seba

Je dobré si hneď na začiatku uvedomiť, že kuchyňa nie je iba funkčná miestnosť. Je to prostredie, v ktorom by sme sa mali cítiť dobre. Aj preto, keď sa tu necítite príjemne, môže vás postupne varenie začať otravovať. Preto je dôležité vytvoriť kreatívne prostredie, v ktorom budete mať chuť neustále experimentovať, variť nové jedlá a skúšať nové postupy. Tá energia, ktorú dostanete z kuchyne, sa premietne na tanieri. Preto, ak sa necítite vo svojej kuchyni dobre, mali by ste porozmýšľať o tom, či nie je najvyšší čas na jej rekonštrukciu.

Vložte do kuchyne kúsok seba

Ideálne je, keď si kuchyňu urobíte presne podľa seba. Bez ohľadu na to, či sa byt alebo dom chystáte v budúcnosti predávať. Nezamýšľajte sa nad tým, čo by na vybavenie povedal budúci majiteľ. Ideálnym spôsobom, ako si zariadiť kuchyňu podľa seba, sú moderné kuchynské linky na mieru. Sami si vyberiete materiál, štýl, rozmery a aj farby. Dizajnér to za vás navrhne a dá do 3D vizualizácie. Takže svoju budúcu kuchyňu budete vidieť ešte skôr, ako bude vyrobená. Navštívte internetovú stránku SramoKuchyne.sk a pozrite sa, koľko veľa možností máte pri návrhu kuchynskej linky. Okrem toho pri objednávke dostanete montáž a doživotný servis zadarmo. A to poteší, čo poviete?