Široký sortiment krbov

Majitelia krbov mi iste dajú za pravdu, že krb vytvára neopakovateľnú rodinnú atmosféru. Ak ste aj vy po ňom zatúžili, navštívte pece-krby.sk. Ponúkajú širokú ponuku krbov – krbové stavebnice, krbové vložky francúzskej výroby Invicta, Uniflam, Laudel, Fonte Flamme, teplovodné krby od firmy Kratki a krbové pece.

Ich ponuka zahŕňa aj kompletný materiál na stavbu krbu – oceľové a nerezové dymovody, izolácie, drevené rímsy, krbové mriežky a ostatný materiál, ktorý je na stavbu krbu potrebný. Ponúkajú aj komponenty na montáž vzduchotechniky – krbové ventilátory a filtre, izolované a neizolované flexibilné hadice, pozinkované tvarovky a podobne. Ku krbu vám dokonca ponúkajú aj krbové príslušenstvo – krbový vysávač, sprej na sklo. Pre spolupracujúce firmy ponúkajú veľkoobchodný predaj s veľmi výhodnými rabatmi.

Ponúkajú aj teplovzdušné rozvody – slúžia k distribúcii teplého vzduchu. Teplý vzduch má schopnosť samovoľného šírenia, ale na vzdialenejšiu trasu je nutné použiť krbový ventilátor. Ponúknu vám teda kompletný sortiment pre montáž vzduchotechniky. V prípade akýchkoľvek nejasností ich môžete ihneď kontaktovať, ochotne vám všetko vysvetlia a pomôžu pri vašom rozhodovaní. Ponúkajú aj možnosť stavby krbu na kľúč. Môžete si vybrať zo širokej ponuky rustikálnych a portálových krbov. Realizujú aj stavbu všetkých druhov krbov, ktoré môžete nájsť v ponuke krbových stavebníc. Možno si poviete, že máte vlastnú predstavu, ako by mal váš krb vyzerať. Ani to nie je žiaden problém, nakoľko stavajú aj krby podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.