Rýchle podnikanie

Aj vy chcete začať podnikať? Naštudovali ste si už celú agendu, ktorá súvisí so zakladaním spoločností a práve ste si uvedomili, že nemáte dostatok času na to, aby ste každý deň chodili po úradoch? A to nehovorím o čakaní, ktoré Vás čaká po tom, ako vybavíte všetky papierovačky. Na zápis firmy do Obchodného registra má totiž každý súd čas 30 dní, a pritom nikto Vám nezaručí, že Vaše firma aj bude bez problémov zapísaná. Často sa totiž stáva, že podnikateľ vybaví všetky potrebné náležitosti a zabudne na nejakú drobnosť, vďaka čomu súd zápis firmy neschváli.

Pokiaľ sa chcete vyhnúť všetkým problémom a nástrahám je pre Vás ideálnym riešením kúpa ready made firmy, teda spoločnosti, ktorá je už zapísaná v Obchodnom registri a je ihneď pripravená na podnikateľskú činnosť. Výhodou týchto firiem určených na predaj je najmä to, že môžete ihneď podnikať, a pritom máte k dispozícií celkom novú eseročku, v ktorej doposiaľ nikto nevykonával podnikateľskú činnosť, takže nemusíte mať strach z toho, že by mala firmy určité záväzky voči tretím stranám. Sú to firmy bez akejkoľvek obchodnej histórie.

A ak by sa Vám nepáčil názov Vašej firmy, môžete ho dať zmeniť, rovnako tak je možné zmeniť aj sídlo firmy, doplniť či rozšíriť predmety podnikania, doplniť toľko spoločníkov a konateľov koľko potrebujete.

Zároveň si môžete objednať aj službu virutálno sídlo, vďaka čomu získate sídlo pre Vašu spoločnosť v Bratislave, na niektorej z ponúkaných adries.