Sexshop

Vianoce sú sviatkami pokoja a radosti, ale čas pred nimi je často plný stresu. Všetci sa snažíme pripraviť všetko tak, aby sme počas Vianoc mohli byť so svojimi najbližšími a užívať si rodinnú pohodu. Aj v práci často pred Vianocami býva veľa stresov, aby sa všetko stihlo, rôzne koncoročné uzávierky a podobne. Táto situácia sa čoskoro prejaví aj na vašom sexuálnom živote. Čo ale robiť v takom prípade?

Možností máme hneď niekoľko. Jednou z nich je návšteva sex shopu. Tu vám skúsení predajcovia ponúknu mnohé pomôcky, ktoré váš sexuálny život vrátia späť do normálu, alebo ho dokonca zlepšia. V ponuke sexshopu nájdete nielen erotické pomôcky, ale aj erotické spodné prádlo, lubrikačné gély, masážne oleje či afrodiziaka. Sú však medzi nami mnohí, ktorí aj keď túžia vyskúšať rôzne erotické pomôcky, ktoré tieto obchody v nemalej miere ponúkajú, návšteva zaujímavého sex shopu je pre nich priam tabu, lebo sú priveľmi konzervatívni. Je to aj škoda, ale žiaľ, povaha človeka zmeniť nejde.

Čo ale robiť v takom prípade? Môžete vyskúšať rôzne potraviny, ktoré vám môžu navrátiť vašu chuť do intímneho života. Týmto potravinám sa hovorí afrodiziaká a je ich hneď niekoľko. Sója: obsahuje estrogén, ktorý odstráni našu nechuť na sex. Ak ju nemáte radi uvarenú, môžete z nej vyskúšať urobiť rôzne nátierky či nápoje. Alebo si do kávy pridávajte namiesto obyčajného mlieka sójové. Častá konzumácia niektorých potravín, napríklad vyprážaných jedál či chipsov nám uberá energiu, preto sa nečudujme, že strácame chuť na sex. Tuky, ktoré tieto potraviny obsahujú, nás robia letargickými. Rovnakým zabijakom sexuálnej vitality sú aj cukry, preto aj v sladkostiach by sme sa mali obmedzovať.