Svaly ľahko a rýchlo

Letné obdobie býva strašiakom pre mnohých z nás a teraz nemáme na mysli horúčavy. No práve k nim patrí aj vhodné osvieženie či už si dáte zmrzlinu alebo sa rozhodnete poleňošiť si v bazéne. A práve obdobia dovoleniek sa obávajú mnohé dámy ale hlavne páni sa chcú v tomto období dostať do formy aby sa na pláži hrdili vypracovanými svalmi a tehličkami na bruchu.

Gainery sú obľúbeným doplnkom u začínajúcich športovcov alebo mužov, ktorý si chcú vypracovať hrudník a celé svalové ústrojenstvo. Gainer predstavuje kombináciu najmä sacharidov a bielkovín a ich prášková štruktúra obsahuje všetky potrebné látky, vitamíny a minerály pre stavbu a regeneráciu svalovej hmoty.

Ak sa chcete hrdiť vypracovaným svalstvom v rekordne krátkom čase, máte napoly vyhrané. Jasné, že si to budete musieť odrieť v posilovni, ale Gainer vám k vysnívanému cieľu rýchlo dopomôže, pretože, slúži na rýchly nárast telesnej hmotnosti a masívnej svalovej hmoty. Jedna dávka predstavuje zväčša minimálne 50-80g aby sa zabezpečil zvýšený príjem kalórií.

Gainer je určený pre ľudí každého kto tvrdo trénuje a potrebuje dostatok kalórií potrebných k regenerácii a hypertrofii svalstva. A riešiť to prijímaním zvýšeného množstva jedla nieje najideálnejšie. Tieto výrobky užíva aj veľa mladých ľudí, ktorý posilňujú alebo majú rýchli metabolizmus a nedarí sa im nabrať dostatok svalovej hmoty.

Výhodou gainerov je ich dobrá stráviteľnosť, jednoduchá príprava a príjemná chuť. Veľmi obľúbený u športovcov je aj Kompava, Wellness Daily Protein. Je to čistý proteín, je obohatený o aminokyseliny BCAA, glutamín, chróm, zinok, vitamín C, E a prírodné sladidlo STÉVIA.

A dobre predávaný produkt ALL STARS HY – PRO 85. Je to prášok s náhradným sladidlom kazeín a obsahuje aj mliečny proteín, srvátku a vaječný albumín. Je bez rastlinných bielkovín s minimálnym obsahom tuku a uhľohydrátov.