Šperky swarovski

Čo tak obdarovať ju zaujímavým darčekom ktorým bude kniha plná užitočných a zároveň inšpiratívnych nápadov. Nielen dospelé ženy, ale aj mladé slečny milujú sperky, a prečo? Pretože dodávajú celkový dojem outfitu každej ženy. Dokonca šperky mnohým ženám dodávajú odvahu a sebadôveru.

Kniha s názvom Šperky zo Swarovskeho korálikov z dielne vydavateľstva Davinci poteší každú mladú dámu. Táto kniha je užitočnou pomôckou a zároveň príručkou, ktorá každú z Vás prevedie svetom šperkov. Príručka má síce len 32 strán, ale každá strana je plná najnovších trendov a inšpirácií. Kniha je písaná v slovenskom jazyku a v internetových obchodoch ju zakúpite za neuveriteľne nízku cenu len 2€. Dozviete sa, ako si doma vyrobiť vlastné jednoduché šperky za niekoľko minút, ale predstaví vám aj svet výroby náročných šperkov. Dozviete sa viac o všetkých materiáloch, ktoré sa používajú na výrobu šperkov. Taktiež vám prezradí, aké pomôcky budete pri výrobe vlastných šperkov potrebovať.

Dozviete sa, ako správne navliekať koráliky, a ako ich ukladať. V knihe nechýbajú podrobné pracovné popisy a obrázkové prílohy. Vďaka tejto jedinečnej príručke sa z Vás za pár dní stane majsterka vo výrobe šperkov akéhokoľvek druhu. Techniku výroby šperkov si rýchlo osvojíte a zamilujete. Jednoducho si vyrobíte nielen vlastný náhrdelník, náušnice, ale aj pekný náramok na ruku, či netradičné prstene.
Potom si už len budete kupovať vhodný materiál na prípravu šperkov a dokonca si môžete otvoriť aj vlastný obchod so šperkmi, ktoré sami vyrobíte.