Biokrb

Bývate v byte a chceli by ste krb? Hovoríte, že to nie je možné? Mýlite sa. Navštívte ghenio.sk a presvedčíte sa o opaku. Je to firma, ktorá sa zaoberá atypickou výrobou, distribúciou a predajom ekluzívnych bezkomínových krbov – biokrbov. Obsahom ich práce je komplexný projekt od návrhu technického riešenia až po samotnú realizáciu obstavby biokrbu. Sú priamym importérom a autorizovaným predajcom ôsmich exkluzívnych značiek. Spolupracujú s dodávateľmi, ktorí majú dlhodobé skúsenosti v oblasti výroby biokrbov s dôrazom na vlastný výskum, ale aj vývoj a spoluprácu s dizajnérmi.

Biokrby, ktoré ponúkajú sú certifikované a spĺňajú najprísnejšie normy z hľadiska bezpečnosti. Spaľujú špeciálny 96% bioalkohol – vyrobený na prírodnej báze. Výsledkom jeho horenia je prirodzený teplý žltý plameň, ktorý je bez zápachu, dymu, popola a škodlivých spalín. Jediné, čo jeho horením vzniká je oxid uhličitý a voda, čiže presne to, čo bežne my ľudia dýchame. Výhodou biokrbov je to, že nepotrebujú komín, sú vhodné do bytu, domu, kancelárie, ale pokojne ho môžete umiestniť aj do zimnej záhrady. Pôžitok z jeho horenia si môžete dopriať aj tam, kde to donedávna nebolo možné, dokonca elektronické horáky v biokrbe môžete ovládať aj na diaľku.

Môžete si zakúpiť viacero druhov biokrbov – závesné, voľne stojace či zabudované biokrby s veľmi dekoratívnym a reprezentatívnym vzhľadom. Závesné biokrby – sú vhodné do bežného i exkluzívneho interiéru. Jednoducho sa zavesia ako obraz na stenu. Niektoré modely sú vhodné aj na zabudovanie do steny. Voľne stojace biokrby – postavíte ich, kam chcete a môžete ich aj presúvať. Zabudované biokrby – vytvárajú jedinečnú atmosféru v každom interiéri, môžete ich elektronicky ovládať. Ak teda túžite po biokrbe, mysleli ste si, že ho nemôžete mať a presvedčili ste sa o opaku, stačí si len vybrať, aký vám najviac vyhovuje.