Úspora tepla

Doma síce kúrite ale aj tak sa nezohrejete? Popod staré okná Vám fúka nepríjemný studený vzduch a tým sa efektivita Vášho kúrenia značne zhoršuje. Riešenie je pomerne jednoduché. Netreba hneď zatepľovať celý dom. Cez nekvalitné a staré okná uniká až 70% tepla.
Aj samotná výmena starých za nové plastové okná Vám zvýši domáci komfort a ušetriť môžete až tretinu z celkových nákladov na vykurovanie. Treba si len vybrať správneho výrobcu a vhodný model.

Tieto okná sa opäť tešia širokému záujmu verejnosti aj vďaka vysokej kvalite, technickému prevedeniu, modernému vzhľadu a farebnej stálosti. V ponuke sú taktiež viaceré prevedenia a najmä imitácie rôznych druhov dreva. Tieto môžete ľubovolne kombinovať. Ak bývate v paneláku, tu sa hodí najmä pre vonkajšie prevedenie plastových okien klasická biela, keďže pôsobí veľmi rušivo ak panelákové okná hrajú rôznymi odtieňmi dreva ale žiadne spolu nekorešpondujú. To sa vyskytuje najmä u starších panelákov, u ktorých si majitelia jednotlivých bytov mysleli, že keď sa im páči bukové prevedenie okien na ich chalupe hodí sa toto prevedenie aj na ich panelák.
Ak plánujete vymeniť okná na dome je samozrejme len na vašom vkuse akú farbu dreva zvolíte.
Do interiéru je taktiež možné zvoliť niečo farebné. Ak teda namiesto bielej zvolíte farbu Vášho nábytku okno pekne dotvorí celkový dojem miestnosti. Treba však dávať pozor aby sa ani tu navzájom nerušili rôzne odtiene dreva.

Plastové okná sa aj v Bratislave tešia obľube keďže výrazne znižujú hlučnosť, ktorá sa šíry z ulice do našich príbytkov. Preto v Bratislave vďaka rušnej doprave, ale aj v iných kútoch Slovenska najmä ak blízko Vášho obydlia vedie frekventovaná cesta, iste oceníte komfort lepšieho bývania s plastovými oknami Salamander. Dôverujte odborníkom, ktorý majú desiatky rokov skúseností a používajú najnovšie technológie.