Vlasy

Len pred pár dňami vás váš partner požiadal o ruku a o pár mesiacov vás čaká najdôležitejší deň vo Vašom živote? Už teraz sa naň nesmierne tešíte? Predstavujete si samú seba v nádherných svadobných šatách, s nádhernou kyticou v ruke, a v tom sa pozriete do zrkadla a vidíte svoje zničené vlasy? V tichu závidíte všetkých filmovým hviezdam, ktorých vlasy sú vždy dokonale upravené, plné lesku a zdravia? Máme pre vás riešenie, vďaka ktorému bude Váš svadobný účes dokonalý.

Aby ste docielili dokonalý účes musíte sa o vlasy začať starať dostatočne skoro, aby ste v svadobný deň skutočne zažiarili. Ak nezačnete so starostlivosťou dostatočne skoro, bude pre Vás jedinou záchranou použitie príčeskuZákladom zdravých vlasov je zdravá strava a dostatok tekutín. Pre krásu celého tela ale aj vlasov je potrebné prijímať v strave dostatok esenciálnych mastných kyselín a zinku. Preto ak chcete, aby Vaše vlasy doslova žiarili a boli plné zdravia mali by ste každý deň prijímať potravu bohatú na mastné kyseliny. Denne by ste mali zjesť minimálne hrsť vlašských orechov alebo tekvicových jadier. Olivy sú tiež veľmi hodnotnou potravinou, rovnako ako olivový olej, ktorý môžete prijímať nielen v strave, ale ho používať aj ako výbornú a účinnú masku na vlasy. Mnoho kozmetických firiem vyrába masky na báze olivového oleja, pretože jeho účinky sú známe celé roky. Vaše vlasy získajú nádherný lesk a každý si bude myslieť, že o Vaše vlasy sa stará profesionálny tím kaderníkov.

Skvelú posilu vlasom môžete dopriať aj po absolvovaní plesu, pretože spoločenské účesy. vlasy veľmi vyčerpávajú. Masku na vlasy si môžete vyrobiť sama doma. Stačí ak zmiešate dve polievkové lyžice olivového oleja so surovým vajíčkom a pripravenú zmes vmasírujete do vlasov. Nechajte pôsobiť 20 minút. Aby ste účinok zintenzívnili zabaľte vlasy do vlhkého teplého uteráku. Nielen, že vlasy získajú nádherný lesk, ale prekrvíte si aj pokožku hlavy a podporíte rast nových vlasov. Kúru odporúčame aplikovať dva krát do týždňa v priebehu dvoch mesiacov.

Vďaka našej kúre bude Váš účes vo svadobný deň nádherne žiarivý a vlasy budú pôsobiť zdravým dojmom. A problém s riedkymi vlasmi vyriešite za pár minút vďaka clip-in vlasom, ktoré Vám kaderníčka aplikuje behom pár minút dokonca aj v deň svadby.

1 názor na “Vlasy

  1. Spätné upozornenie: OnlineNakupy.sk – nakupovanie cez internetChcem byť kaderníčkou! - OnlineNakupy.sk - nakupovanie cez internet

Nie je možné pridávať komentáre.