Doplnky výživy

Všetci dobre vieme, že len pestrá a vyvážená strava, bohatá na vitamíny, minerály a iné výživné látky nám pomôže udržať náš organizmus v zdravom stave. V niektorých prípadoch, najmä u ľudí, ktorí sú viac fyzicky namáhaní, napríklad športovci, len zdravá a vyvážená strava nestačí. Takíto potrebujú výživové doplnky prijímať každý deň. Ak teda patríte medzi nich, skúste navštíviť fitplanet.sk.

Nájdete tu širokú ponuku pestrých a vyvážených výživových doplnkov, ktoré vám môžu veľmi pomôcť pri konkrétnej činnosti. Pokiaľ potrebujete poradiť s vhodnými výživovými doplnkami alebo tréningom, neváhajte sa na nich obrátiť, určite vám ochotne poradia a pomôžu. Povedia vám, aké doplnky výživy potrebujete, a možno Vám odporučia aj proteiny.

Môžeme si niektoré bližšie špecifikovať. Weider MACA 5500 – vhodný nielen pre športovcov. Určený na budovanie svalovej hmoty, zvýšenie sily a vytrvalosti, vhodný aj v období diét a fáz rysovania. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu, sústredenosť počas tréningu. Pôsobí proti únave, posilňuje imunitný systém, zvyšuje sexuálne libido a spermogenézu. Maca je liečivá bylina z Peruánskych Ánd, je tiež známa ako Lepidium Meyenii alebo Peruánska Viagra, Maca 5500 obsahuje vysoko kvalitný Maca prášok, ktorý sa získava zo sušených koreňov rastliny Maca. Pôsobí proti únave a zlepšuje koncentráciu pri tréningu. Obsahuje látky, ktoré majú pozitívny vplyv na výkonnosť organizmu. Maca je určená pre budovanie svalovej hmoty, zvýšenie sily a vytrvalosti, fázu rysovania v období diét. Zvyšuje obrannyschopnosť organizmu, zvyšuje sústredenosť počas tréningu, pôsobí proti únave, posilňuje imunitný systém.