Vlastná firma

Predaj sro je výhodný pre všetkých, ktorí nechcú čakať, pokým ich spoločnosť bude založená, a následne registrovaná pre daň z príjmov, čo môže trvať až 120 dní. Prečo to ale neurobiť jednoduchšie? Či sa to dá? Samozrejme, navštívte m2b.sk a sami uvidíte. Spoločnosť ponúka na predaj hotové ready made spoločnosti, o ktorých ste už určite počuli. Sú to také spoločnosti, ktoré nikdy nevykonávali žiadnu činnosť, to znamená, že sú bez histórie záväzkov a pohľadávok, ich základné imanie je celé splatené.

Založenie sro totiž vôbec nie je jednoduchý proces a je aj dosť zdĺhavý. Treba vypracovať niekoľko dokumentov, základným je zakladateľská listina, v prípade jedného spoločníka a spoločenská zmluva, v prípade, že je spoločníkov viac a následne navštíviť niekoľko úradov. Tento proces si teda vyžaduje čas, ale aj isté skúsenosti. To mnohých odrádza, a preto radšej využívajú možnosť zakúpenia hotovej spoločnosti s ručením obmedzeným, s ktorou môžu začať podnikať v priebehu niekoľkých pár dní. Ušetrený čas môžu radšej venovať kvalitnej príprave podnikania, aby ono bolo neskôr úspešné.

Možno sa pýtate, prečo kúpiť ready made spoločnosť práve od m2business? Je to veľmi jednoduché: ako prvá slovenská spoločnosť ponúka na predaj európske spoločnosti, ktoré majú oproti akciovým spoločnostiam veľké množstvo výhod, ako prví sa začali špecializovať na predaj firiem registrovaných k DPH, predávajú aj akciové spoločnosti, taktiež predávajú špecializované, špedično-logistické spoločnosti. Všetky spoločnosti, ktoré nájdete v ich ponuke sú s históriou a obratmi.