Zoznámte sa: Trendy na jar 2016

Teploty sa začínajú pohybovať nad hranicou 10°C a to je neklamný signál toho, že sa blíži jar. A s ňou konečne prichádza aj svieže dámske oblečenie, na ktoré tak netrpezlivo čakáte už od konca jesene. Zachytili ste najnovšie trendy, ktoré už veľké módne domy a svetoví návrhári stihli predstaviť? Ak ste nemali to šťastie, lebo pre milovníkov pestrej, jednoduchej a hlavne peknej módy to skutočne šťastie je, prečítajte si, na čo sa môžete tešiť, aké farby nesmú chýbať vo vašom jarnom šatníku a či bude v móde aj niečo extravagantnejšie.

Privítajte pestrú paletu farieb

Pamätáte si, aká farba kraľovala minulému roku? Bola to marsala, odtieň bordovej a ako to bude v roku 2016? Trendy bude podobný odtieň farby – vínová. Svetre, blúzky, kabelky či dámske mikiny vo vínovej farbe budú veľkým hitom. To však nie je všetko, nosiť sa bude aj výrazná oranžová, ktorá rozžiari každú ženu a dodá jej mladistvý vzhľad. Okrem toho to budú všetky odtiene hnedej – od čokoládovej až po béžovú. Hovoríte si, že by to chcelo nejakú neutrálnu farbu? Tu jednu máte – šedá. Šedá sa skvelo kombinuje s týmito všetkými vyššie spomenutými farbami.

Aký štýl bude najviac chic

Skvelá správa pre všetky milovníčky minimalizmu – hoci nikdy nevyšiel z módy, túto jar bude kráľom. Hlavne vtedy, ak ho doplníte asymetrickým strihom a dodáte svojmu outfitu takýmto spôsobom šťavu. Minimalistické dámske bundy, trenčkoty či nohavice sú tou najlepšou voľbou, ktorú môžete urobiť. Ukrátení však nebudú ani tí, ktorí majú radi excentrické kúsky. Strapce sa vracajú späť spoločne s kovbojským štýlom – strapce na rifľovej bunde, na kabelke, ale aj na topánkach. Tiež nič nepokazíte pestrofarebným etnoštýlom inšpirovaným Afrikou.

Dajte si záležať na šperkoch

Šperky sú dôležitou súčasťou vášho outfitu, preto ich výber nepodceňujte. Trendy sú výrazné kúsky, pozor však na to, aby ste na sebe vždy mali iba jeden – výraznejší náhrdelník, žiarivé náušnice č hrubý náramok, nikdy však všetky naraz. Inšpirujte sa týmito trendmi a staňte sa neodolateľnejšou, ako ste.