Zväčšenie penisu: Zázrak či skutočnosť?

Večné debaty o tom, či na veľkosti záleží, alebo nie, nevedú nikam. Jedni budú stále tvrdiť tak a druhí onak. Nie ste spokojný s veľkosťou svojho penisu a chceli by ste viac? Určite ste hľadali spôsoby, ktoré vám pomôžu. Našli ste ich množstvo, tie úplne najviac zaručené, ale aj experimentálne, ktoré môžu pomôcť, no nemusia. Čo by ste mali vedieť o predĺžení penisu ešte predtým, ako sa pre nejaký z týchto krokov rozhodnete? Minimálne toto.

Aká je pravda o tabletkách

Videli ste reklamu na internete, ktorá vám sľubovala nárast penisu o 8 cm už v priebehu dvoch týždňov užívania tabletiek? Ak si chcete kúpiť extra drahé cukríky, smelo do toho. Je však fyzicky nemožné, aby vám penis za takýto krátky čas narástol o toľko centimetrov. Medzi najúčinnejšie tabletky sa radia pilulky Xtrasize a aj tie majú iba dočasný účinok, vďaka ktorému sa vám do penisu počas erekcie dostane viac krvi a to vaše mužstvo dočasne zväčší. Aký je dlhodobý účinok týchto liekov? Takmer minimálny.

Rozmýšľate o cvičení či operácii?

Ďalším spôsobom, ktorý však nie je taký „zaručený“ ako tabletky sú cviky na zväčšenie penisu. Dá sa docieliť nejaké zlepšenie? Dá, ale museli by ste cvičiť správne, dlhodobo a pravidelne. Existuje však riziko toho, a nie úplne zanedbateľné, že si v penise poškodíte väzivo, čo môže dokonca viesť k impotencii. Takže za tento risk to rozhodne nestojí. A ako je na tom operácia? Nie je taká bezpečná, ako sa na prvý pohľad zdá, aj keď zväčšenie je takmer zaručené, je to veľmi bolestivé a v niektorých prípadoch môže dôjsť až k erektilnej dysfunkcii, čo nie je nič, čo by ste si priali.

Ako je na tom extender

Medzi najúčinnejšie spôsoby predĺženia penisu patrí extender Phallosan forte. Nečakajte však okamžité zázraky, tie existujú iba v Anderssenových knihách. Ak chcete mať dobré výsledky, musíte Phallosan používať pravidelne každý deň niekoľko hodín po dobu polroka. Štúdia potvrdzuje, že z 36 mužov dosiahli všetci priemerný nárast penisu o 3,6 cm počas pokojného stavu a 2,9 cm pri erekcii. Ako dlho ho používali? 6 hodín denne, 5 dní v týždni, 6 mesiacov. Nenechajte sa oklamať „zaručenými“ receptmi na zväčšenie penisu, stavte na overený spôsob a budete spokojný.